ХОРОШИЙ ФОРУМ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ХОРОШИЙ ФОРУМ » Архив форума » Агов, на ярмарок!


Агов, на ярмарок!

Сообщений 1 страница 20 из 51

1

Моє вітання вам, шановне товариство! Ще зрання, у суботу, до схід сонця, коли тільки-тільки півні привітали новий ранок, родина встає і починає збиратись на ярмарок до сусіднього села, повіту, чи навіть волості. Ідуть, ремигаючи, воли, скриплять колеса, настає погожа вереснева днина. Все довкілля у своїй далекій і ближній красі вбране як на свято. І лишень свіжий вітерець вже несе звуки з вигону де стоять нові столи, лави, клуні і виправлений шинок. Звуки ярмарку. Де всі продають, купують, кричать, стогнуть, ходять, лызуть, бігають, падають, хекають, хапаються за серце, за голову, б'ють одне одного в долоні, верещать і меланхолійно відмовчуються. Зайдемо ж і ми на наш ярмарок, та розкажемо одне одному де були, що сталося, коли що буде, скільки чогось з того станеться і до чого це приведе. Розмовляємо нашою рідною мовою, адже нас ще чимало є на цьому світі. А якщо хтось зайде з іншої сторони до нас - ласкаво просимо! І оскільки ласкаві хазяї на форумі з Россії то і з чужинцями також будемо розмовляти російською. Хто з України - прошу сюди, будемо і надалі тут правити теревені, нехай не буде ніколи вороття лихих часів і все добре, що є навкруги - лишень множиться, а лихе - зникає та забувається.

Отредактировано Raptor (Четверг, 3 сентября, 2009г. 21:18:27)

0

2

Добрий вечір хлопчики та дівчатка!  :blush:

0

3

Доброго вечора, ласкава панночко! А чи добре ся почуваєте?

0

4

Так. Дуже добре. Поїла млинців з чаєм і стало добре-добре на душі.)А у вас як справи?

0

5

Ой, теж нівроку. Щек дотепер складаю звіт. І повечеряв варениками. Ви вправно розмоляєте, це так приємно! Мабуть млинці з чаєм сил додали?

0

6

Raptor, я не зрозуміла, про що ти плануєшь тут

Raptor написал(а):

правити теревені,

:)

0

7

Красавка обыкновенная написал(а):

Raptor, я не зрозуміла, про що ти плануєшь тут

Нічого не плануємо, просто розмовляємо.

0

8

Танцювала риба з раком,
А петрушка з пастернаком,
А цибулька з часником,
А дівчина з козаком.
А цибулька дивується,
Що так гарно танцюється.

0

9

Raptor написал(а):

Мабуть млинці з чаєм сил додали?

Авжеж. Але щось спати хочеться. Сиджу позіхаю.

0

10

У нас пели:

Там, там за бараком
Танцювала риба з раком,
А петрушка з пастернаком,
А цибулька з часником,
А дівчина з козаком...

0

11

Август написал(а):

Там, там за бараком
Танцювала риба з раком,
А петрушка з пастернаком,
А цибулька з часником,
А дівчина з козаком...

А звідки ви будете?

0

12

Станица Тацинская.

0

13

Август написал(а):

Станица Тацинская.

Это на Кубани?

Отредактировано Raptor (Четверг, 3 сентября, 2009г. 23:35:15)

0

14

Август написал(а):

Там, там за бараком
Танцювала риба з раком,
А петрушка з пастернаком,
А цибулька з часником,
А дівчина з козаком...

гарна пісенька)

0

15

Тепер маємо свій ярмарок, де можна спокійно розмовляти про що завгодно. І на рідній мові.

0

16

Це дуже приємно. І можна "флудить" скільки тобі забажається)  :cool:

0

17

Raptor написал(а):

І на рідній мові.

Ну який же ти брехливий, Raptorе! Ти ж на російській мові розмовляєш! Навіщо вводити в оману людей? Рідна мова та, якою ти думаєш. Якою тобі мати співала колискову. А не та, яку указом президента назвали рідною.

0

18

Красавка обыкновенная написал(а):

Ну який же ти брехливий, Raptorе! Ти ж на російській мові розмовляєш! Навіщо вводити в оману людей? Рідна мова та, якою ти думаєш. Якою тобі мати співала колискову. А не та, яку указом президента назвали рідною.

Це мова моєї землі, на якій я виріс, яка дає меня сил - отже, це моя рідна мова. А наш президент, попри всй негаразди, не перший, хто хоче її відродити. Тому тут ми розмоляємо на рідній мові.

плохой человек написал(а):

Мая вашу не есть что-то понимать!

Поэтому с теми, кто не понимает украинский язык, мы общаемся здесь на русском.

0

19

плохой человек написал(а):

А мне украинский язык неграмотным, деревенским кажется

Украинский язык такой же как и остальные. По мелодичности звучание он в мире на втором месте после итальянского. Минимум 70 миллионов человек его отлично понимают и с переменным успехом разговаривают на нём. А это, согласись, тоже немало.

Отредактировано Raptor (Пятница, 4 сентября, 2009г. 09:53:47)

0

20

плохой человек написал(а):

Не знаю, не могу его серьёзно воспринимать.

Его надо воспринимать не серьёзно, а просто как и остальные языки мира - равного среди равных. Есть языки накоторых говорят порой только несколько десятков человек - и их тоже надо воспринимать с должным уважением, это тоже чья-то культура, воплощённая в языке.

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»


*


Вы здесь » ХОРОШИЙ ФОРУМ » Архив форума » Агов, на ярмарок!


Создать форум. Создать магазин